Bosch Servis Üsküdar

Bosch Servis Üsküdar

Tüm beyaz eşyalarınıza özel servis sunuyoruz. Bosch Servis Üsküdar ile ürünleriniz kalitesinden siz kullanım zevkinizden asla ödün vermeyin. Başarılı teknik kadromuz ve istediğiniz anda teknik bilgi alabileceğiniz müşteri danışmanlarımız ile sizde özel olun ürünlerinizde.

Günümüz kadınlarının en büyük yardımcılarıdır beyaz eşyalar. fırın, bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, ve daha niceleri. Peki ya bozulursa eski işlevini kaybederse çoğumuz çöpe atarız. Neden Bosch Servis Üsküdar’a gelip ürünlerimizi ilk günkü gibi kullanmaya devam etmeyelim ki? En zor zamanda bizim yanımızda olan çoğu zaman bizden bile çok iş yapan bu cihazlar işlevlerini uzatmak için paranızın değerini kazanması için sizlerleyiz. Aniden bozulan beyaz eşyalarınızı kısa bir sürede tamir etmek bizim görevimiz. Biz Bosch özel servisi olarak her zaman en gerekli olan anlarda sizin yanınızda olup arızalanan cihazınızı düzelterek sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmak için artık Üsküdar’da da varız. Soğuk kış günlerinde bozulan kombi kadar sıkıcı başka bir şey yoktur herhalde. Biz o soğuk gecenizi sıcacık bir geceye çevirmek için varız. Sıcak yaz günlerinde bozulan klimalar çözümü olmayan teknik her türlü sorun için değerli kadromuz en iyi şekilde sizlere destek sunmak için bir aradadır.

Siz değerli kalın biz sizi değerli yapmak için gece gündüz hafta içi hafta sonu sürekli bunun için buradayız. Üsküdar’da artık sınırsız güvenebileceğiniz bir özel servise sahipsiniz. Her türlü teknik sorun için 444 78 56 numaralı telefonumuzu arayarak bizden yardım isteyebilirsiniz. Biz kocaman bir aile olarak sizin en önemli ve en gerekli zamanlarınız da yanınızda olmaktan büyük onur duyacağız. Bu büyük aile hep ilk günkü gibi.

7 thoughts on “Bosch Servis Üsküdar

 1. Emine - 31 Aralık 2016 at 14:31

  Çamaşır makinemin kapağı tam kapanmıyor yenisini mi almam gerek yoksa bunun tamirini yapabiliyor musunuz ?

  Reply
  • admin - 3 Ocak 2017 at 11:20

   Merhaba Emine hanım. Bu tarz sorunlar genellikle ufak maliyetlerle çözülebiliyor. Bölge Üsküdar Bosch Servisi çağrı merkezini ararsanız istediğiniz gün ve saate servis kaydı oluşturabilirsiniz.

   Reply
 2. Işıl - 8 Ocak 2017 at 17:02

  Aldığım hizmetin kalitesini sizlerle paylaşmak istedim gözünüz kapalı bu firmaya güvenebilirsiniz.

  Reply
  • admin - 10 Ocak 2017 at 11:37

   Çok teşekkür ederiz Işıl hanım.

   Reply
 3. Oya - 13 Ocak 2017 at 19:50

  Bosch marka kombimin yıllık bakım zamanı geldi fiyat ve zaman bilgisi almam mümkün mü ?

  Reply
  • admin - 14 Ocak 2017 at 11:44

   Merhaba Oya hanım, standart bakım ücreti 70 TL’dir. Daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

   Reply

Leave a Reply