Bosch Servis Ümraniye

Bosch Servis Ümraniye

Evlerinizde veya iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşya ve televizyonlarını kullanıyorsanız yaşayacağınız en ufak bir sorunda işin ustası ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bir telefon ile yanınızdayız. Müşteriler beyaz eşya veya televizyon aldıkları zaman en dikkat ettikleri şey kullandıkları araçların arıza yapmaması. Çünkü ne yazık ki çoğu servis şirketi tam anlamıyla müşterilerin umdukları ve ihtiyaç duydukları tarzda hizmet sağlayamıyor. Üstelik kimi zaman müşteriyi daha fazla mağdur ediyor. Bu mağduriyetten çekinen kullanıcılar ise servis sözcüğüne son zamanlarda ne yazık ki pek fazla itimat etmemeye başladı.

Fakat Bosch Servis Ümraniye olarak bizler Ümraniye de ikamet eden ve Bosch markasının beyaz eşya ve televizyonlarını kullanan müşterilerimizin kaliteli hizmet güvencesi ile bir telefon uzaklarındayız.
Sektörün en iyi ustalarından oluşan servis ekibimiz, kaliteli, güvenli, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yönetim kadromuz ile Ümraniye de yaşamakta olan ve Bosch beyaz eşya veya televizyonlarında bir arıza yaşayan tüm müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.

En başta amacımız yaptığımız işi layığı ile yerine getirmek ve müşterilerimizin mağduriyetlerine işin ustalarından oluşan ekibimiz sayesinde kısa sürede çözümler üretebilmek. Bizler müşterilerin ve ürün kullanıcılarının beklentilerini doğru analiz edebilen, müşterilerimizle doğru iletişim kurabilen ve problemleri olabilecek en kısa süreçte çözme yeteneğine sahip profesyonel bir ekibiz.

Bosch beyaz eşya veya televizyonlarınızda yaşadığınız en ufak problemde hiç düşünmeden bizimle irtibata geçebilir ve geniş müşteri portföyümüz içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Ümraniye de yaşayan Bosch ürün kullanıcılarımız aletlerle ilgili bir sıkıntı yaşadıkları takdirde bizi 444 78 56 iletişim numarasından arayabilirsiniz. Bosch Servis Ümraniye ekibi olarak işin ehli usta ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet sunmaya hazırız.

11 thoughts on “Bosch Servis Ümraniye

 1. Serhat - 31 Aralık 2016 at 14:30

  Yeni aldığım bulaşık makinesinin kurulumunu yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Reply
  • admin - 3 Ocak 2017 at 11:21

   Merhaba Serhat bey, kurulum işlemleri yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünü satın aldığını bayi ile iletişime geçerseniz size daha çok yardımcı olacaklardır.

   Reply
 2. Selma - 8 Ocak 2017 at 17:03

  Buzdolabım F36 hatası veriyor çevremdeki insanlar sizden yardım alabileceğimi söylediler umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler

  Reply
  • admin - 10 Ocak 2017 at 11:36

   Merhaba Selma hanım, çağrı merkezini arayıp servis kaydı oluşturursanız adresinize gelen teknisyen arkadaşlar size daha yardımcı olacaktır.

   Reply
 3. Pınar - 13 Ocak 2017 at 20:30

  Garantili hizmet dedikleri gerçekten doğru ürünümde tekrar bir sorun meydana gelmişti ve gün içinde servis ekipleri gelip anında sorunu çözdüler teşekkür ederim

  Reply
  • admin - 14 Ocak 2017 at 11:46

   Biz teşekkür ederiz Pınar hanım, servis öncesinde olduğu gibi sonrasında da vermiş olduğumuz hizmetin her zaman arkasındayız.

   Reply

Leave a Reply