Bosch Servis Maltepe

Bosch Servis Maltepe

Bosch marka beyaz eşya ve televizyon ürünlerinin artık özel bir servis merkezi var. Eğer Bosch ürünlerinden birisine sahipseniz sizler için özel bir servisin sağlaması gereken tüm hizmetleri uzman ekip kadromuz ile en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sağlıyoruz. Oldukça zengin bir müşteri portföyüne sahip olmamızın yanı sıra, işinin uzmanı kişilerce bir araya gelmiş kaliteli bir servis ekibine sahip olmaktayız. Amacımız ise Bosch beyaz eşya ve televizyon sahibi olan müşterilerimize hak ettikleri hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti en iyi şekilde sağlamak.

Yüksek kalite güvencesine sahip Bosch ürünlerinin işlevi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak. En öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti olan firmamız da kullanıcılarımızın ürünlerle ilgi yaşamış oldukları veya yaşayacakları en küçük problemler de dahi güler yüzlü ve işinin uzmanı ekibimiz ile en hızlı şekilde destek olmak gayesi ve çabası içerisindeyiz. Ekibimizin usta işliği sayesinde Bosch müşterilerinin kullanmakta olduğu tüm beyaz eşya grubunda ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi.) ve televizyonlarda oluşmuş veya oluşabilecek her türlü arızalara anında müdahale ederek cihazlarınızın ilk gün ki kalitesinde ve randımanında çalışmasını sağlıyoruz. Özel teknik servisten beklenilen tüm vasıf ve yetkinliklerin iş yerimizde ve ekibimizde mevcut olduğunu söylemekten çekinmiyoruz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz tüm teknik hizmetlerin karşılığını, ürün arızalarına ve müşteri taleplerine en hızlı ve doğru şekilde yaptığımız müdahaleleri ve müşterilerimizin memnuniyetlerini referans alarak daha iyi bir hizmet sunabilmek için çabalıyoruz.

Maltepe’ de ikamet eden Bosch beyaz eşya veya televizyonlara sahip olan müşterilerimiz 444 78 56 numaralı telefonla bize ulaşabilirler. Bosch Servis Maltepe firması olarak müşterilerimizin sorunlarına uzman ekibimiz ile çözüm üretmek için hizmetinizdeyiz

7 thoughts on “Bosch Servis Maltepe

 1. Boschservisi - 11 Aralık 2016 at 21:02

  Bosch Seviyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

  Reply
 2. Nebahat - 31 Aralık 2016 at 14:29

  Buzdolabım alt bölmesinde terleme yapıyor bütün meyvelerim sebzelerim telef olmuş durumda bu sorunu nasıl çözebilirim ?

  Reply
  • admin - 3 Ocak 2017 at 11:22

   Merhaba Nebahat hanım, vakit kaybetmeden bir an önce teknik yardım almanızı öneriyoruz. Çağrı merkezimize yukarıda yer alan numaradan ulaşmanız mümkün.

   Reply
 3. Hülya - 8 Ocak 2017 at 17:04

  Çamaşır makinemin kapı kilidinde bir sorun var tam kapanmıyor bunun tamiri yapılıyor mu yoksa yeni kapak mı almak gerekiyor.

  Reply
  • admin - 10 Ocak 2017 at 11:36

   Hülya hanım merhaba, evet tamiri mümkün yeni kapak almanıza gerek yok.

   Reply
 4. Rukiye - 13 Ocak 2017 at 20:03

  Bulaşık makinem su almıyor alırsada çok az alıyor yıkamaya başlamıyo haliyle nasıl bi çözüm üretebiliriz bunun için ?

  Reply
  • admin - 14 Ocak 2017 at 11:45

   Merhaba Rukiye hanım, sorununuz makinenizdeki ventil isimli parçadan kaynaklı olabilir, tam teşhis için servisimizden yardım alabilirsiniz.

   Reply

Leave a Reply