Bosch Servis Kadıköy

Bosch Servis Kadıköy

Bosch özel servisi olarak, müşterilerimizin kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet alabilmeleri için işinin uzmanı ekibimiz siz ne zaman isterseniz hizmetinizde. Bosch marka beyaz eşya ve televizyonlara sahip olan müşterilerimizin, ürünlerle ilgili bir problem yaşadıkları takdirde uzman ekibimizle beraber sorunları ortadan kaldırmak için büyük bir özveriyle çalışmaktayız. En temel iş etiğimiz müşterilerimizi memnun etmek ve müşterilerimize kullandıkları Bosch ürünleri ile ilgili kaliteli ve doğru hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktır.

Bizler, işin uzmanlarından oluşan servis ekibimiz ile her zaman müşterilerimize destek olmaya hazır bir şekilde bekliyoruz. Güler yüzlü, alanlarında usta olan ekibimiz bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizinle en kısa sürede temasa geçerek, yaşanılan problemi tespit ederek ve gerekli olan çalışmaları yaparak problemlerinizi ortadan kaldırıyor. En önemli referanslarımız ise sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde memnun ettiğimiz müşterilerimiz. Oldukça kalabalık bir müşteri ağına sahip olan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetin karşılığını bu portföye yeni eklenen müşterilerimiz sayesinde alıyoruz. Hizmet anlayışı, kullanıcılarının ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak olan Bosch firmasının beyaz eşya ve televizyonlarını kullanan müşterilerimiz ürünlerle alakalı sorun veya problem yaşadıklarında gönül rahatlığı ize bizimle iletişime geçebilirler. Kaliteli hizmet anlayışımız, sorunları hızlı ve yerinde tespit etmek adına oluşturduğumuz organizasyonumuz ve ustalarımızla cihazlarla ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntı ve problemi çözmek için hazır bir vaziyette bekliyoruz.

Kadıköy de ikamet eden Bosch beyaz eşya ve televizyonlarını kullanan müşterilerimizin Bosch Servis Kadıköy olarak yaşadıkları cihaz problemlerini uzman ekibiz ile çözmek için hizmet vermekteyiz. Bosch beyaz eşya ve televizyonlarında yaşanılan tüm sıkıntılar için bizi 444 78 56 telefon numarasından bizimle iletişim kurarak servis hizmeti talep edebilirsiniz.

10 thoughts on “Bosch Servis Kadıköy

 1. Bosch Servisi - 11 Aralık 2016 at 20:59

  Servis, Hizmet 🙂

  Reply
 2. Gamze - 31 Aralık 2016 at 14:26

  Kadıköy’ün yoğun trafiğine rağmen servis talebimden çok kısa süre sonra gelen ekipler cihazımın onarımını evimde yaptılar kesinlikle sizlere de tavsiye ediyorum bu firmayı.

  Reply
  • admin - 3 Ocak 2017 at 11:24

   Merhaba Gamze hanım, öncelikle geri dönüşünüz için çok teşekkür ediyoruz. Gün içerisinde İstanbul’da nüfusun yoğun olduğu ilçelerde mobil ekiplerimiz hazır olarak beklemektedir. Bu sayede oluşturulan servis kayıtlarına en kısa sürede hizmet verilebilmektedir.

   Reply
 3. Hazal - 8 Ocak 2017 at 17:05

  Kombi kurulumu yapılması gerekiyor kombiyi aldığım mağaza kurulum işlemi yapmıyormus sizi tavsiye ettiler bilgi almak istiyorum

  Reply
  • admin - 10 Ocak 2017 at 11:35

   Merhaba Hazal hanım, kurulum işlemleri için yetkili servis ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

   Reply
 4. Seher - 14 Ocak 2017 at 11:34

  Bosch marka bulaşık makinem yıkama sonrasında bulaşıkları kuru bırakmıyor makinadan hep ıslak çıkartıyorum sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?

  Reply
  • admin - 14 Ocak 2017 at 11:43

   Merhaba Seher hanım, sorununuz büyük ihtimalle cihazınızın rezistansından kaynaklanıyor. Parça değişimi yapıldığında sorununuz çözülecektir.

   Reply

Leave a Reply